Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline
#
10667
14.06.2010, 21:43
Całość efektu pogorszy jeszcze fakt, że barierki będą tylko na górnym poziomie, przez co wyda się on "bledszy". Aż się ciśnie na usta: "Akcja! Malujemy barierki!".
loomp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do loomp
Znajdź inne posty napisane przez loomp