Mareq napisał(a):

Mamy umowę ekstradycyjną z Niemcami, obowiązuje u nas Europejski Nakaz Aresztowania (
or something) Interpolu - dla odmiany Izrael nie ma z nami umowy ekstradycyjnej co wykorzystywał do ukrywania naszych przestępców bądź komunistycznych zbrodniarzy.
Realnie - nie mogą na nic liczyć.