Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7842
Stary 14.06.2010, 18:45
Mareq napisał(a):Wyświetl post
http://www.rp.pl/artykul/493682_Agen..._areszcie.html



Chociaż usprawiedliwieniem może być już dosyć sędziwy wiek pana Eitana
Mamy umowę ekstradycyjną z Niemcami, obowiązuje u nas Europejski Nakaz Aresztowania (or something) Interpolu - dla odmiany Izrael nie ma z nami umowy ekstradycyjnej co wykorzystywał do ukrywania naszych przestępców bądź komunistycznych zbrodniarzy.

Realnie - nie mogą na nic liczyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!