|
post z pardon.pl-pod ,którym podpisuje się obiema rękami!!!
Kryptosodomici żyją w kompleksie, związanym z niemożnością pogodzenia się z własnym pedalizmem, od którego są głęboko uzależnieni.
Tajnogrzebanci to jednostki głęboko patologiczne, żyjące we własnym, chorym, poskręcanym, zgniłym i skarłowaciałym, wirtualnym światku własnych iluzji, urojeń, projekcji, fobii, natręctw, paranoi, obsesji i manii to samonapędzający się swym rezonerstwem, paranoiczni socjopaci.
To chore i spaczone jednostki, karmiące się własną nienawiścią, agresją, chamstwem, obłudą, demagogią, kołtuństwem, to prowokatorzy, destruktory i manipulanci. U nich wszystko jest krzywe i chore, od ich zgniłej psychiki, po zużyte i porwane odbyty.
To kreatury ludzkie, które istnieją tylko po to, by niszczyć, skłócać, psuć i sączyć swój dziki jad agresji na wszystko i wszystkich, tylko i wyłącznie dla tego, że nie umieją pogodzić się z własnym pedalizmem, bez którego nie mogą żyć, uprawiając go skrycie.
To łotry, nieznający ni przyzwoitości, ni sprawiedliwości, to okrutnicy i faryzeusze bez twarzy i zasad, kierujący się tylko swym skrywanym pedalizmem.
To cyniczne i obłudne kanalie, którym wydaje się, że chowając się za maską i tarczą 'konserwatysty' i OFICJALNIE atakując mniejszości np. osoby homoseksualne, skryją przed ludźmi to, co stanowi epicentrum ich patologii, jaką jest ich tajny homoseksualizm, często wyuzdany, świński i obsceniczny, często powodujący uszkodzenia odbytów.
To 'katolicy', którzy nie mają żon i dzieci.
To 'patrioci', którzy nie byli w wojsku, wywinąwszy się od niego kategorią 'E', nieznający nawet refrenu Hymnu Narodowego.
To miłujący Boga wierni, którzy każdego, który nie podziela ich chorych urojeń, gotowi są rozedrzeć na strzępy gołymi rękami.
To 'gołąbki pokoju' gotowe wywlec czołgi na bezbronną ludność cywilną.
To 'mężowie stanu' bez własnych mieszkań, praw jazdy, telefonów i kont w banku.
To 'wielcy stratedzy' mieszkający z własnymi matkami, które robią im śniadania, obiady i kolacje, podstawiając im je pod nos.
To 'demokraci' o mentalności zatwardziałych nazistów i aparycji najzagorzalszych enkawudzistów.
To 'propaństwowcy' wyłudzający podatki i niepłacący mandatów próżniacy, żyjący na cudzy koszt,
To 'konserwatyści' posiadający wielu kochanków, z którymi uprawiają świńskie praktyki sodomiczne,
To 'tradycjonaliści' którzy wyjeżdżają z kraju, by z ekwadorskimi młodzieńcami cieszyć się radością ze stosunków jednopłciowych.
To 'administratorzy portali', którzy uskuteczniają na Pardonie plugawy pokaz hipokryzji, łudziąc się, że zmieniwszy nazwisko z Fiszbach (Fiszman) na Rybicki, to nie wyda się że sami po cichu mieli niejednego partnera, z którym uprawiali obelżywe praktyki sodomiczne, choć i tak każdy "wywiad" z Pierwszym Prezesem był ustawiany od początku do końca.
To 'prawicowcy' występujący na pardonie w jednopłociowych konkubinatach, gdzie nawzajem grzebiąc sobie skrycie w odbycie, palantinują i irydiotują społeczność z imieniem bożym i odeskiego pedała o imieniu Jarosław na ustach.
|