Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24906
Stary 13.06.2010, 22:38
Brawo. W końcu przyszedł bramkarz i to wydaje się być dobry transfer, nie jakiś z przypadku gościu. I chyba naprawdę się cieszy, że będzie grał w Wiśle, obyśmy się też cieszyli
Sympatyczny facet z niego- to na pewno, oby się na naszych "genialnych" treningach nie zmarnował.

Cóż, czekamy na jeszcze jakieś fajne wzmocnienia. Przydałoby się do ataku i w dalszej kolejności pomoc, obrona (odejście Głowy więc konieczne wzmocnienie).

PS. Z Jopem to my się na bank rozstajemy, ale mam pytanie- z Juszczykiem też, tak? I jak sprawa z Hristovem- miałkontrakt do czerwca czy grudnia w końcu?
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując