Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24855
Stary 13.06.2010, 19:34
Pojebało Was chyba już do końca. Żeby czepiać się piłkarza który całuje herb i pokazuje literę "W". Chyba co niektórzy mają mało problemów życiowych i szukają na siłę jakiś dyrdymałów.
Odpowiedz cytując