|
Sobiech, Glik czy Sadlok to zawodnicy za słabi na Wislę- w Polsce praktycznie nie ma zawodnika, który byłby dla nas wzmocnieniem pod puchary - Polska reprezentacja cierpi z powodu fatalnej postawy obrońców w głównej mierze - polscy obrońcy są fatalni i to jest fakt - Głowacki jeśli odejdzie a to jest raczej pewne zostanie zastąpiony przez zawodnika(ów) zagraniczny najpewniej przez kolejnego Brazylijczyka - Prowadzone są negocjacje z 3 obrońcami z kraju kawy w dwóch wypadkach mającymi na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach kraju - trzeci do Chilijczyk występujący w Brazylii - chodzi o stoperów i prawego obrońcę...
|