bravelukas napisał(a):

|
właśnie też się zastanawiam....wylanie daszku miesiąc, składanie dachu na ziemi miesiąc, montaż dachu i oświetlenia miesiąc...czyli 3 miesiące, optymistycznie połowa września
|
Tak na logikę: wylewać daszek i składać dach można niemal równocześnie.