Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10472
Stary 10.06.2010, 14:58
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
o czym Ty piszesz?^^przeciez OBOK pawilonu medialnego nie ma zadnej "szczeliny"
Jak nie ma szczeliny? a co jest między pawilonem a trybuną główną? Jebana szczelina i to pewnie tamtedy będa wjeżdżać. Jeśli nie to sam nie wiem którędy. Ponoć jest pomysł że będzie wyjeżdżać razem z zawodnikami z szatni.
Odpowiedz cytując