Markus napisał(a):

|
Przecież to był zwykły wykręt na rzecz opinii publicznej. Tak samo zresztą jak forsowanie poglądu, że upływający w październiku kontrakt uniemożliwia zakontraktowanie Nevesa (wystarczy po prostu dogadać się z jego klubem, składając ofertę).
|
Racja, przecież gdyby Wisła zakupiła lub prędzej zakontraktowała kogoś teraz to przecież nie informowaliby o tym w lipcu, no bez żartów. Po prostu takim stwierdzeniem dali sobie spokój na jakiś czas z kibicami.
