Fuks napisał(a):

|
projektanta wybrała Wisła, a nie Majchrowski.
|
Wybrała Wisła dla stadionu na 22 tys bez zabudowanych trybun, coś ala trybuny Legii. Po przejęciu przebudowy przez miasto nic nie stało na przeszkodzie ogłosić przetarg i zmienić projektanta