Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5611
Stary 10.06.2010, 08:02
Sancezz napisał(a):Wyświetl post
rozumowanie proste, ale złe. Ja uważam, że jest kilku takich napastników liderujących w biedniejszych ligach, których kontrakt z klubem dobiega końca. Oni specjalnie nie przedłużają kontraktów żeby wyrwać się do mocniejszej ligi. Poza tym są takie kluby jak Barcelona, PSV, Ajax, Sporting czy Benfica, które mają nawet zaplecze drużyny rozwinięte na wysokim poziomie a tam zawodnikom też się kończą kontrakty. Są zawodnicy, którzy się w tych drużynach wyróżniają, ale i tak nie dostają szansy, bo jednak nie dorównują tym medialnym zawodnikom wartych po 30mln euro i siedzą sobie dalej w tych rezerwach aż tu nagle kończy się kontrakt i należałoby zmienić otoczenie... Ja uważam, że piłkarz grający w drugiej drużynie Barcelony czy nawet AZ Alkmar jest lepszy od najskuteczniejszego zawodnika np. Travnika czy Domzale.
ilu tych graczy ofensywnych co przyszli za darmo z zagranicy sie sprawdziło w Wiśle ? Radovanovic,Chiacu,Svitlica,Beto,Hristov,Ba,Berett a raczej nie zapisali sie w historii Wisły złotymi zgłoskami.Przyzwoity poziom reprezentował tylko Jasiu Paulista a przyszedł pamiętam z 2 ligi Portugalskiej.Nie twierdze że w tych klubach które wymieniłeś nie ma zawodników co by sie przydali ale obawiam sie że oni wolą grac w słabszych klubach w swoim kraju i zarabiac te same pieniądze
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.06.2010 o godz. 08:07.
Odpowiedz cytując