maxim napisał(a):

|
Jak wejdziemy jednym półdupkiem na stadion, to dopiero się zacznie. Jesienią wybory samorządowe, jaka droga się zapadnie, kryzys, budżety napięte czy cóś- znajdzie się mnóstwo powodów, by olewać terminy. Zresztą raz czy dwa razy skłamać- co za różnica. Nie będzie specjalnie nawet z kim gadać. A my ponarzekamy i przywykniemy do prowizorki i poczekamy sobie.
|
Poza panem Darkiem nie słyszę żadnych politycznych głosów sprzeciwu wobec polityki Majchrowskiego. Żaden kandydat na prezydenta z ramienia jakiejkolwiek partii nie mówi nic na temat jawnego oszustwa i minimalizmu rządzącej kliki.