greko1 napisał(a):

|
Zostaje nam tylko wierzyć, że ta jedyna na początek zostanie dokończona na czas. Jeszcze sie okaże, że nawet wschodnia nie zostanie dokończona na czas. Obym nie był złym prorokiem.
|
Niestety ale miasto już cos delikatnie sugeruje ,że może byc tak ,ze pierwszy (pierwsze? mecze zagramy na Hutniku .Brawo Majchrowski powiedz ludziom prosto w oczy ktory termin zostal przez ciebie dotrzymany ani jeden.Na D niema klatek na E sie nie da bo kontenery z biurami .Szkoda nerwów ide spac .Dobranoc wszystkim.Jutro wam napisze wiecej co wiem szkoda gadac