Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10361
Stary 08.06.2010, 22:36
greko1 napisał(a):Wyświetl post
Zostaje nam tylko wierzyć, że ta jedyna na początek zostanie dokończona na czas. Jeszcze sie okaże, że nawet wschodnia nie zostanie dokończona na czas. Obym nie był złym prorokiem.
Niestety ale miasto już cos delikatnie sugeruje ,że może byc tak ,ze pierwszy (pierwsze? mecze zagramy na Hutniku .Brawo Majchrowski powiedz ludziom prosto w oczy ktory termin zostal przez ciebie dotrzymany ani jeden.Na D niema klatek na E sie nie da bo kontenery z biurami .Szkoda nerwów ide spac .Dobranoc wszystkim.Jutro wam napisze wiecej co wiem szkoda gadac
Odpowiedz cytując