Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4411
Stary 08.06.2010, 18:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A który z tych kopaczy się w lidze nie wyróżnia? Owszem, może za słabi na średniaków europejskich ale w naszej "buraczanej" lidze akurat się wyróżniali. Nawet Glik (pomimo że Piast spadł) i Wojtkowiak (długa kontuzja). Więc nie wiem czemu szukać dziury w całym? Po prostu mamy kopaczy jakich mamy (dużo solidnych średniaków a bardzo bardzo bardzo mało gwiazd czy chociaż gwiazdeczek) i z nich trzeba coś ulepić. Z tych średniaków bo nie ma innych.

Marszałek
Po sprzedaniu Alvareza nie obraziłbym się na Wojtkowiaka na prawej obronie w Wiśle. A Mierzejewskiego z miejsca wymieniam za Kirma albo Łobo.
To chyba nie ogladales spotkan Piasta, bo Glik i Kowalski w rundzie rewanzowej, to parodia stoperow. O Wojtkowiaku nawet nie chce sie wypowiadac, bo jesli mamy Piszczka(pewny plac w Bundeslidze), Golanskiego(pewny plac w Rumunii), Kowalczyka(pewny plac w Rosji) i Wasilewskiego(ktory po powrocie bedzie mial najpewniej pewny plac w Belgii)...troche dziwne wydaje sie powolywanie takiego grajka. Zwlaszcza, ze Smuda ustawia go na stoperze .
Odpowiedz cytując