emjot napisał(a):

szybkie info po lekturze dzisiejszej prasy (DP, PN)
Macho który jest niby alternatywą dla Navasa sam zgłosił się do Legii. Chciał 250 tys euro netto za sezon. Trudno przypuszczać by od nas chciał mniej.
Legia w osobie Bereta go pogoniła twierdząc że emerytów nie przyjmuje
|
bzdury kompletne piszą
nie było niczego związanego z Legią, za to było z innym klubem z ... Polski
w czwartek oficjalne rozmowy
Austriak jest bardzo solidnym bramkarzem, bez wpadek, wciąż pierwszy reprezentant swojego kraju, doświadczenie w wielu ligach Europy, solidna forma, którą można utrzymac przez dobrych 6-7 lat.
wg mnie idealny dla Wisły
nie jest to zakup w ciemno jak Kostarykańczyk