wojtole14 napisał(a):

Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem tego amerykańskiego Budweisera. Jako, że jestem fanem tego oryginalnego czeskiego to sam miałbym ochotę sprawdzić czy Amerykanie aż tak dobrze go podrobili.
Tak już mówiąc o amerykańskich, ostatnio miałem okazję w Niemczech wypić Duff Beer, czyli piwo Homera Simpsona. No cóż... zapach tego piwa jako taki, a w smaku już tragiczny przy pierwszym łyku. No, ale później jak już ten metaliczny smak zostanie to idzie całkiem całkiem. Wykreowano nieźle markę, ale piwo pierwszej jakości nie jest.
|
Oni nie podrabiali.Zapłacili Czechom za możliwość używania nazwy piwa. Samo piwo nie ma z tym czeskim NIC WSPÓLNEGO. Siki Weroniki jak mawiała moja śp. Babcia. Prawdziwy czeski Budweiser sprzedawany jest w USA jako Budovar i smakuje jak trzeba.