Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 08.06.2010, 15:06
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem tego amerykańskiego Budweisera. Jako, że jestem fanem tego oryginalnego czeskiego to sam miałbym ochotę sprawdzić czy Amerykanie aż tak dobrze go podrobili.
Tak już mówiąc o amerykańskich, ostatnio miałem okazję w Niemczech wypić Duff Beer, czyli piwo Homera Simpsona. No cóż... zapach tego piwa jako taki, a w smaku już tragiczny przy pierwszym łyku. No, ale później jak już ten metaliczny smak zostanie to idzie całkiem całkiem. Wykreowano nieźle markę, ale piwo pierwszej jakości nie jest.
Oni nie podrabiali.Zapłacili Czechom za możliwość używania nazwy piwa. Samo piwo nie ma z tym czeskim NIC WSPÓLNEGO. Siki Weroniki jak mawiała moja śp. Babcia. Prawdziwy czeski Budweiser sprzedawany jest w USA jako Budovar i smakuje jak trzeba.
Odpowiedz cytując