Arapaho napisał(a):

|
Zgadzam się w 100%. Może Kuba da radę zaaranżowac coś takiego? Nie ma czasu do stracenia a Basałaj pewnie nie jest w temacie problemów o których tu już rok dyskutujemy
|
Spokojnie. Wszystko będzie grane

. Tylko takie rzeczy nie musza płynąc przez media.
Oczywiście mówie od spotkaniu odpowiednich osób ws stadionu, interpelacji etc.
Ja akurat jestem zwykłym szarakiem i w takich spotkaniach uczestnyczyć nie będe. Ale jestem niemal pewny, że one nastąpią.
Narazie powiewa optymizmem
Co do stadionu to najprawdopodobniej część elewacji będzie malowana na niebiesko tak jak w projekcie. Jest też duża szansa na to, że najwyższe piętro również będzie mieć przeszklenie a nie wolny tarasa tak jak jest teraz. Powtarzam nie gwarantuje, ale jest na to bardzo duża szansa

.
Co do D i Reymana narazie nie wiem nic.