Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10288
Stary 08.06.2010, 09:40
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się w 100%. Może Kuba da radę zaaranżowac coś takiego? Nie ma czasu do stracenia a Basałaj pewnie nie jest w temacie problemów o których tu już rok dyskutujemy
Spokojnie. Wszystko będzie grane . Tylko takie rzeczy nie musza płynąc przez media.

Oczywiście mówie od spotkaniu odpowiednich osób ws stadionu, interpelacji etc.
Ja akurat jestem zwykłym szarakiem i w takich spotkaniach uczestnyczyć nie będe. Ale jestem niemal pewny, że one nastąpią.
Narazie powiewa optymizmem

Co do stadionu to najprawdopodobniej część elewacji będzie malowana na niebiesko tak jak w projekcie. Jest też duża szansa na to, że najwyższe piętro również będzie mieć przeszklenie a nie wolny tarasa tak jak jest teraz. Powtarzam nie gwarantuje, ale jest na to bardzo duża szansa .
Co do D i Reymana narazie nie wiem nic.
Odpowiedz cytując