szybkie info po lekturze dzisiejszej prasy (DP, PN)
Macho który jest niby alternatywą dla Navasa sam zgłosił się do Legii. Chciał 250 tys euro netto za sezon. Trudno przypuszczać by od nas chciał mniej.
Legia w osobie Bereta go pogoniła twierdząc że
emerytów nie przyjmuje
Podobnież wrócił temat Makinwy. Wg DP jest wielce prawdopodobne że jednak do nas przejdzie. Fani Lazio podobno czule go żegnają na forach. Coś piszą o tym że nam dopłacą żebyśmy sobie go wzięli.
Potwierdza też DP że rozmawiają z Durovskim. Pytanie tylko czym im zapłacimy

Bo w to że damy 1.25 mln euro to jakoś nie wierzę
