Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5454
Stary 07.06.2010, 13:50
bearex napisał(a):Wyświetl post
A co to ta niespodzianka, którą zapowiadaliście, że będzie na konferencji?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dnikiem_wisly/ ooooooooo niespodzianka
Odpowiedz cytując