Ogryzek napisał(a):

Wg mnie dobra.
Za te pieniądze możemy mieć przykładowo:
1. Kiełb - podobno 250 tysięcy euro
2. Sadlok - myślę że 550 tysięcy powinno wystarczyć
Albo
1. Micanski - 600 tysięcy
+ 200 tysięcy na jakiegoś kopacza... np Pazdan
|
Jest to cena wyjsciowa myśle ze Wisła bedzie chciała 1mln.Kielb raczej odpada napalony na Leszka