Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5408
Stary 06.06.2010, 21:56
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie dobra.

Za te pieniądze możemy mieć przykładowo:

1. Kiełb - podobno 250 tysięcy euro
2. Sadlok - myślę że 550 tysięcy powinno wystarczyć

Albo

1. Micanski - 600 tysięcy
+ 200 tysięcy na jakiegoś kopacza... np Pazdan
Jest to cena wyjsciowa myśle ze Wisła bedzie chciała 1mln.Kielb raczej odpada napalony na Leszka
Odpowiedz cytując