Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5360
Stary 06.06.2010, 15:52
mic1992 napisał(a):Wyświetl post
czyli, chodiz o to , że wisła nie chciała odpalić działki dla menagera navasa?
Zgaduj zgadula gdzie nowa kula .Dajcie na luz jeszcze nic pewnego nie jest
Odpowiedz cytując