BigLeb napisał(a):

|
A mnie zastanawia co uprawnia ciebie, żeby mieć takie oczekiwania. Taką postawę oczekiwania? Wisła (sekcja piłkarska) ma przeżyć i funkcjonować bez BC, bo on wieczny nie jest. Robisz przytyki człowiekowi, który nakarmił nas sukcesami aż do wyrzygania. Ogarnijcie się ludzie i zejdźcie na ziemię. Jakby nie było, to będzie dobrze. Istnieje piłkarska Wisła i walczy o mistrza co sezon a nie o utrzymanie. Stadion, taka otoczka jeszcze kilka lat temu była tylko w sferze marzeń.
|
Oby przebłyskiem "geniuszu" ludzi których zatrudnia Boguś nie okazala się niepotwierdzona dotąd plotka jakoby Glowa (1,5 mln euro) w pakiecie z Sobolem (800 tys euro) zostali już dogadani przez nowe kluby .
Ale to tylko kwestia dni więc zobaczymy co w zamian zawiadowcy klubu zaproponują , bo to już była by spora wyrwa w trzonie drużyny .
Myślę że tak dopiero może się rodzic plotka , a co do samego Boguslawa Cupiała to gosciowi należy się o tych co pamiętają lub nie dawne czasy ukłon po same jaja bez żadnej dogłebnej analizy jego polityki przy Reymonta .