Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24349
Stary 06.06.2010, 00:24
tofik napisał(a):Wyświetl post
Cupiał miewa takie przebłyski mądrości zazwyczaj po przegranych sezonach. Także kto wie, może się coś wydarzy ciekawego ?
Ale Mnie nie interesuje doraźny ochłap typu bramkarz, ja czekam na określenie polityki długofalowej.
A mnie zastanawia co uprawnia ciebie, żeby mieć takie oczekiwania. Taką postawę oczekiwania? Wisła (sekcja piłkarska) ma przeżyć i funkcjonować bez BC, bo on wieczny nie jest. Robisz przytyki człowiekowi, który nakarmił nas sukcesami aż do wyrzygania. Ogarnijcie się ludzie i zejdźcie na ziemię. Jakby nie było, to będzie dobrze. Istnieje piłkarska Wisła i walczy o mistrza co sezon a nie o utrzymanie. Stadion, taka otoczka jeszcze kilka lat temu była tylko w sferze marzeń.
Odpowiedz cytując