Wyświetl pojedynczy post
prorok
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24325
Stary 05.06.2010, 18:34
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Ta Kostaryka jest beznadziejnie słaba nie dziwi w tym wypadku że najlepszym ich zawodnikiem jest bramkarz.....

Ciekawe czy w polskiej lidze by sobie poradził....
we wtorek pokonali szwajcarie 1-0 oglądałeś...?aha nie dziękuje!pewnie po tym meczu byś mówił ,że są dobrzy...ale takto jest jak się ocenia po jednym meczu.
Odpowiedz cytując