kibicwisły1906 napisał(a):

Ta Kostaryka jest beznadziejnie słaba nie dziwi w tym wypadku że najlepszym ich zawodnikiem jest bramkarz.....
Ciekawe czy w polskiej lidze by sobie poradził....
|
we wtorek pokonali szwajcarie 1-0 oglądałeś...?aha nie dziękuje!pewnie po tym meczu byś mówił ,że są dobrzy...ale takto jest jak się ocenia po jednym meczu.