Jaroo1 napisał(a):

|
ale on ma racje bo skoro my ogralismy Kostaryke na Mundialu 2006 i bylismy w meczu z nimi faworytem to Kostaryka naprawde jest slaba.
|
acha, czyli my powinnismy co najmniej dojsc do polfinalu ligi Mistrzow bo wygralismy jeden mecz z Barcelona?
ewentualnie powinnismy grac w 3 lidze bo przegralismy z Levadia?
co za glupie rozumowanie..
nie zaprzeczam ze na 10meczow Polska wygralaby z nimi 7, tylko po prostu kibicwisly1906 ocenil ich poprzez pryzmat jednego meczu..a tak nie mozna oceniac sile danego zespolu bo brak w tym logiki.. ale tez nie sa to jakies ogorki , po prostu ten mecz im kompletnie nie wyszedl
Mucha bronil