Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24323
Stary 05.06.2010, 18:18
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
ale on ma racje bo skoro my ogralismy Kostaryke na Mundialu 2006 i bylismy w meczu z nimi faworytem to Kostaryka naprawde jest slaba.
acha, czyli my powinnismy co najmniej dojsc do polfinalu ligi Mistrzow bo wygralismy jeden mecz z Barcelona?
ewentualnie powinnismy grac w 3 lidze bo przegralismy z Levadia?
co za glupie rozumowanie..
nie zaprzeczam ze na 10meczow Polska wygralaby z nimi 7, tylko po prostu kibicwisly1906 ocenil ich poprzez pryzmat jednego meczu..a tak nie mozna oceniac sile danego zespolu bo brak w tym logiki.. ale tez nie sa to jakies ogorki , po prostu ten mecz im kompletnie nie wyszedl

Mucha bronil
Powód: wystarczy, bo zbijamy z tematu
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 05.06.2010 o godz. 18:27.
Odpowiedz cytując