Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#841
Stary 04.06.2010, 22:49
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
oj chopy... tera sie obłowicie a potem kto bedzie kupowal koszulki Wisły w adasiu ?
taka to jest właśnie u nas tradycja kupowania koszulek... 3/4 kibiców ma 2 koszulki i chodza w nich zawsze, nie kupują więcej bo dla prawdziwego kibica adidas, nike, umbro itd to to samo gówn*... WAŻNE ŻE NA PIERSI JEST BIAŁA GWIAZDA.
fajnie by było żeby ta koszulka byla dobra. I taką wiążę nadzieję z Adidasem, bo Umbro każde za duże... C*****a rozmiarówka i tyle. Cieszę się, że się żegnamy z nimi. Choć najlepsze było by Nike, to Adidas też OKey. Już wyczekuję naszych meczówek
Oczywiście faktem jest, że najważniejsza BG
Btw. Czemu akurat na Realu się mamy "wzorować"? ... I co, nie wygramy nic tak jak oni? ;P

EDIT:
*wonski*- Było już pisane, że my będziemy mieć modele Realu z tego sezonu, a nie następnego. Największe klubowe marki świata mają swoje modele, specjalnie robione dla nich. Np. Chelsea, Liverpool- oba kluby z Adidasem, a widziałeś żeby miały taki sam wzór?
Noi pewnie zostanie Telefonika.... Samsung to marzenia pewnie bardzo odległe.
Ostatnio edytowane przez masterlag : 05.06.2010 o godz. 18:26.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując