Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5295
Stary 04.06.2010, 21:02
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Juz dawno o tym pisałem i podałem nawet szczegóły włącznie z tym ze będą to gracze z zagranicy, ze będą inwestycje w 3 gotówkowe transfery. a z karta na ręku moga brac wszystkich jeśli Basałaj z Kapką będą przekonani ze podniosą poziom drużyny....

ale sobie uwierzysz... mnie nie chciałes...
.
No i gdzie są te 3 gotówkowe, ci z kartą?
A to na końcu to co to w ogóle jest , w księdza się bawisz?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując