maci0s napisał(a):

Juz dawno o tym pisałem i podałem nawet szczegóły włącznie z tym ze będą to gracze z zagranicy, ze będą inwestycje w 3 gotówkowe transfery. a z karta na ręku moga brac wszystkich jeśli Basałaj z Kapką będą przekonani ze podniosą poziom drużyny....
ale sobie uwierzysz... mnie nie chciałes...
.
|
No i gdzie są te 3 gotówkowe, ci z kartą?
A to na końcu to co to w ogóle jest , w księdza się bawisz?