Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24214
Stary 04.06.2010, 20:09
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Ja *******e...sam chłopie piszesz, żeby nastawić się na technikę. OK. też tak myślę.
Ale Kulawika filozofia polega na tym, żeby tłamsić indywidualności, kiwki, indywidualne przebłyski i skupić się na "grze zespołowej, kolektywie bo daje to wyniki"

Więc się zastanów. Indywidualna technika czy gra zespołowa? Wg mnie to i to. A z wywiadu z Kulawikiem odniosłem wrażenie, że jak ktoś zacznie się kiwać to nie wystąpi w następnym meczu.
Podkreśle jeszcze raz. Jeśli ktoś ma predyspozycje do kiwania i mu to w miare wychodzi to powinien na tym poziomie rozgrywek jak najczęściej się kiwać a nie skupiać na grze zespowej. Na grze zespołowej powinni się skupiać zawodnicy ze zmysłem do gry defensywnej. Piłkarze mający zmysł do gry ofensywnej powinni się kiwać, co niestety zabrania im Kulawik. Takie wrażenie odniosłem z wywiadu..
I ma racje, że zabrania. Bo w wieku 18 czy 20 lat techniki się już nie nauczy. Za późno. Technikę można wyszkolić do 14-15 roku życia, maks. W tym tkwi problem.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując