tomasz_19 napisał(a):

|
Panowie mam półoficjalny fakt! zapytałem Cupiała czy rzuci kasę na transfery, odpowiedział, "chyba na pewno"! JES JES JES!
|
Brawo tomasz_19... Masz info... ;] Przeczytaj moje info sprzed kilkunastu dni za które mnie o mało co nie zjedliście... Juz dawno o tym pisałem i podałem nawet szczegóły włącznie z tym ze będą to gracze z zagranicy, ze będą inwestycje w 3 gotówkowe transfery. a z karta na ręku moga brac wszystkich jeśli Basałaj z Kapką będą przekonani ze podniosą poziom drużyny....
ale sobie uwierzysz... mnie nie chciałes...