Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24211
Stary 04.06.2010, 19:35
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
wszędzie piszą że w Polsce błędem jest od małego nastawianie na wynik a nie na technikę czy taktykę
Weź lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem naprawdę polecam ;]
Ja *******e...sam chłopie piszesz, żeby nastawić się na technikę. OK. też tak myślę.
Ale Kulawika filozofia polega na tym, żeby tłamsić indywidualności, kiwki, indywidualne przebłyski i skupić się na "grze zespołowej, kolektywie bo daje to wyniki"

Więc się zastanów. Indywidualna technika czy gra zespołowa? Wg mnie to i to. A z wywiadu z Kulawikiem odniosłem wrażenie, że jak ktoś zacznie się kiwać to nie wystąpi w następnym meczu.
Podkreśle jeszcze raz. Jeśli ktoś ma predyspozycje do kiwania i mu to w miare wychodzi to powinien na tym poziomie rozgrywek jak najczęściej się kiwać a nie skupiać na grze zespowej. Na grze zespołowej powinni się skupiać zawodnicy ze zmysłem do gry defensywnej. Piłkarze mający zmysł do gry ofensywnej powinni się kiwać, co niestety zabrania im Kulawik. Takie wrażenie odniosłem z wywiadu..
Odpowiedz cytując