Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
16497
04.06.2010, 18:11
brylant17
napisał(a):
Dziwne i głupie pytanie czy 2 volty są bezpieczne dla człowieka?Pytam, bo kupiłem sobie łapkę na komary elektryczną, a chciałem sprawdzić czy działa i mnie popieściło a teraz się czuje pobudzony
Napięcie bezpieczne dla człowieka to napięcie poniżej 50V, więc nic Ci nie jest. Swoją drogą fajne pytanie
murray
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do murray
Znajdź inne posty napisane przez murray