koyoot napisał(a):

|
Widzial go? To nie wyrokuj, bo w tym zakladzie moglaby ci nawet wygrana w lotka nie pomoc.
|
Ja pozwolę sobie jednak zawyrokować. Bo Wisła potrzebuje realnych wzmocnień, a nie graczy "być może". I chociaż Cissoko może okazać się gwiazdą na miarę Uche to są to tylko przypuszczenia i ciężko tu będzie się cieszyć z samego jego przyjazdu.
Nie wiem jaka może być jego pensja, ale pomniejszy ona możliwości na angaż tych bardziej wymagających. Mów co chcesz - jestem zdecydowanie na nie, chyba, że trafią do nas informacje o tym iż do klubu ma trafić jeszcze kilku pewniaków jak Sadlok.