Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24119
Stary 03.06.2010, 18:31
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Ja juz wole takiego Sosina niz kolejnego Hristova czy Beto. Kiedys sporo strzelal, napewno nie zgubil swojego instrynktu. Troche popracuje i bedzie wzmocnieniem.
Hristov też kiedyś sporo strzelał w Bułgarii.A taki Grzegorz Piechna był królem strzelców.Moze jego też byś chciał
A i zapomniałem,jest jeszcze Bartek Grzelak,może uda sie go wyciągnąć z Legii.Swego czasu był gwiazdą w Widzewie,na pewno nie zapomniał jak się strzela.

Boże,chroń od transferów typu Sosin czy Żurawski.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 03.06.2010 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując