Wasiu napisał(a):

|
Ja juz wole takiego Sosina niz kolejnego Hristova czy Beto. Kiedys sporo strzelal, napewno nie zgubil swojego instrynktu. Troche popracuje i bedzie wzmocnieniem.
|
Hristov też kiedyś sporo strzelał w Bułgarii.A taki Grzegorz Piechna był królem strzelców.Moze jego też byś chciał

A i zapomniałem,jest jeszcze Bartek Grzelak,może uda sie go wyciągnąć z Legii.Swego czasu był gwiazdą w Widzewie,na pewno nie zapomniał jak się strzela.
Boże,chroń od transferów typu Sosin czy Żurawski.