Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24118
Stary 03.06.2010, 18:17
Ja juz wole takiego Sosina niz kolejnego Hristova czy Beto. Kiedys sporo strzelal, napewno nie zgubil swojego instrynktu. Troche popracuje i bedzie wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując