Pawlolek napisał(a):

Na takiej murawie to bym specjalnie nie weryfikował poczynań. Ale idąc za Twoją myślą, to czego się obawiasz? Przecież na odzyskanie mistrzostwa wystarczy. Chyba, że na przeciw mu wyjdziesz 5 mln euro man - Robert może uda się przyjąć Lewandowski.
@vola
Navas jest na zgrupowaniu i wszystko się zapewne wyjaśni po jego powrocie z kadry. Tak samo pewnie zresztą jak z Sadlokiem.
|
uwazam,ze za takie pieniadze mozna sciagnac doswiadczonego defensora ,ktorych jest pelno w europie i nie bedzie to juz ryzyko,nas juz nie stac na transferowe pomylki za duzo bylo ich w ostatnim czasie...na odzyskanie mistrzostwa przy wzmocnieniach z przodu wystarczy nawe Cleber ale chodzi o dobra gre w lidze europejskiej bo to jest najwazniejsze dla naszego bossa i tam mozna najwiecej zarobic przy zapelnieniu stadionu...