Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24097
Stary 03.06.2010, 12:50
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
Na takiej murawie to bym specjalnie nie weryfikował poczynań. Ale idąc za Twoją myślą, to czego się obawiasz? Przecież na odzyskanie mistrzostwa wystarczy. Chyba, że na przeciw mu wyjdziesz 5 mln euro man - Robert może uda się przyjąć Lewandowski.

@vola

Navas jest na zgrupowaniu i wszystko się zapewne wyjaśni po jego powrocie z kadry. Tak samo pewnie zresztą jak z Sadlokiem.
uwazam,ze za takie pieniadze mozna sciagnac doswiadczonego defensora ,ktorych jest pelno w europie i nie bedzie to juz ryzyko,nas juz nie stac na transferowe pomylki za duzo bylo ich w ostatnim czasie...na odzyskanie mistrzostwa przy wzmocnieniach z przodu wystarczy nawe Cleber ale chodzi o dobra gre w lidze europejskiej bo to jest najwazniejsze dla naszego bossa i tam mozna najwiecej zarobic przy zapelnieniu stadionu...
Odpowiedz cytując