Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24056
Stary 01.06.2010, 20:22
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
A u nas nadal bezkrólewie, nie ma prezesa, nie ma nowych zawodników,
nie wiadomo kiedy cos sie zmieni...
a juz za 13 dni nasi pilkarze wznawiaja treningi ;|
Jacy piłkarze? Ciekawe, czy jedenastkę sklecimy z tych odpadów.
Odpowiedz cytując