michu-k napisał(a):

Poczytaj sobie proszę wypowiedzi specjalistów które już miały miejsce. Ja wierzę im, bo temat znają doskonale- Twoja opinia i wypowiedzi na temat "cyrków" interesują mnie tyle co zeszłoroczna zima i Legia.
Zaważyło głupie bohaterstwo. Taki jest fakt.
Poza tym wspomniałeś o TAWSie- skoro tak pluje informacjami to dlaczego dalej z niego korzystają? Znasz się na tym czy bronisz frontu PiS czy teorii o zamachu?
Z resztą- nie interesują Cię te fragmenty?
Zagadka katastrofy rozwiązana.
|
Od samego poczatku tak twierdzilem.
Kaczor sie uparl ze musi byc na czas no bo Tusk byl wiec i ja musze. Przydupas general poszedl do chlopakow i nakazal londowanie bo inaczej o awansach zapomnijcie i tyle. A ze go slychac nie bylo? bo cwaniak wiedzial ze sa mikrofony i szeptem powiedzial ot cala historia.
Co bylo z pilotem jak nie chcial wyladowac w Gruzjii?, to general dzwonil do Klicha zeby ten sklonil pilota do londowania.A potem wylewanie pomyji jak mogl odmowic prezydetowic!!! kkory jest najwazniejsza osoba w kraju, Ci nie odmowili i sa efekty.
Wlazebie w dupe bez wazeliny nie zawsze wychodzi na dobre
To zasciankowoc prezydeta spowodowala katastrofe i smiers 94 osob. Postaw sie zastaw sie to bylo jego motto.