Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23972
Stary 31.05.2010, 11:54
arti napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze jeden aspekt odejścia Głowy - tracimy jednego z przywódców drużyny.
Fakt. Chociaż z drugiej strony, szczególnie w końcówce sezonu nie pokazał się jako przywódca. Nawet w wywiadach był strasznie stonowany, wyważony. To nie jest wada, ale w takiej sytuacji, jaką zaowocował finisz rozgrywek należało być nieco pewniejszym siebie, chwycić siebie oraz kolegów za jaja i trochę pokrzyczeć, a nawet rzucić parę buńczucznych zapowiedzi. Ja odniosłem wrażenie, że Głowa spuścił głowę i oczekiwał egzekucji.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując