Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5215
Stary 30.05.2010, 14:18
OK, wiadomo, ze istnieje zasada domniemanej niewinnosci, ale sam fakt pojawiania sie takich domyslow budzi niesmak. Zwlaszcza, ze co innego grac w Zaglebiu, ktorego na dobra sprawe nikt nie bierze na powaznie, a co innego w Wisle. Od razu by sie inni przyczepili, zeby tylko naszemu klubowi dowalic. Gramy dodatkowo w Europie i tez nie wiadomo czy UEFA by jakiegos sledztwa nie zrobila. Nieoplacalne ryzyko, zwazywszy na to, ze Traore nawet w Polsce nie jest gwiazda.

http://www.weszlo.com/news/4953
Tutaj porowanie zdjec Traore.
Odpowiedz cytując