|
Senior Member
Offline
|
#8122

29.05.2010, 11:48
|
flamengista napisał(a): 
|
Legia de facto tworzy nową drużynę, która w przyszłym sezonie musi walczyć o MP.
|
Myszka Miki show:
Cytat:
|
"Początek sezonu może nam nie wyjść tak, jakbyśmy chcieli. Ale jeśli nic się nie zmienia, jest duże ryzyko, że będzie się grało tak źle jak dotychczas. Legia gra o mistrzostwo, choć dopuszczamy i taką możliwość, że w najbliższym sezonie może się nie udać" - mówi Gazecie Miklas.
|
|
|