Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8122
Stary 29.05.2010, 11:48
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Legia de facto tworzy nową drużynę, która w przyszłym sezonie musi walczyć o MP.
Myszka Miki show:
Cytat:
"Początek sezonu może nam nie wyjść tak, jakbyśmy chcieli. Ale jeśli nic się nie zmienia, jest duże ryzyko, że będzie się grało tak źle jak dotychczas. Legia gra o mistrzostwo, choć dopuszczamy i taką możliwość, że w najbliższym sezonie może się nie udać" - mówi Gazecie Miklas.
Odpowiedz cytując