|
Mam nadzieję, że ruch prezesów Legii Warszawy trochę zdenerwuje Cupiala i pokaze mu wlasciwy kierunek prowadzenia druzyny.
Zrobili to przed pierwszym zgrupowaniem, by mogli sie zgrac, a my jak zwykle pod koniec zgrupowania, a pozniej polowa sezonu, by zgrac druzyne.
|