Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1352
Stary 27.05.2010, 22:06
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Jakkolwiek mam bardzo krytyczny stosunek do Skorzy jako trenera to jednak za Kasperczaka straciliśmy przewage punktową i odpadlismy z PP.
Ogólnikowo oczywiście ze tak się stało, jednak jak można obwiniać kogokolwiek za coś na co miał minimalny wpływ? Mnie tylko o to chodzi bo gdyby Kasperczak miał jakikolwiek wpływ na posiadana kadrę lub przynajmniej on ich przygotowywał do rundy to nawet słowa bym nie napisał. Nie jest to istotne czy to Kasperczak czy ktokolwiek inny. Tutaj SKWK obarczyło całą wina Kasperczaka co jest po prostu kłamstwem i brakiem kaszty zdrowego rozsądku. to juz na bak mój ostatni post na ten temat. Pozdrawiam i nie ma co debatować na rozlanym mlekiem, bo jak widać 90 % ludzi mówi ze jest czarne, ale 10% widzi białe.