Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#748
Stary 27.05.2010, 21:31
bologu napisał(a):Wyświetl post
@mrówa
zobaczymy.. ala real, hehe może, ale pewnie sprzed 2 sezonów... men, nie można porównać skali biznesu..
bez szans
O czym ty piszesz co ma skala biznesu Realu i nasz? Po prostu Wisła wybrała ten model, a że real ma już nowy nie było problemu. Co do projektowania unikalnych wzorów to chyba nie żadna nowość ze firmy to robią i czy to jest Real czy Wisła nie ma tu znaczenia. Oni dostają po prostu dużo więcej kasy za to ze występują w tych strojach.
Odpowiedz cytując