Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
bologu
Junior Member
Od: 02.2003
Skąd: NEW B.
Offline
#
747
27.05.2010, 21:27
@mrówa
zobaczymy.. ala real, hehe może, ale pewnie sprzed 2 sezonów... men, nie można porównać skali biznesu..
bez szans
@mrówa
zapomnij
ala real
!! skali biznesu nie da sie porównać!!!
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.05.2010 o godz. 21:36.
bologu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bologu
Znajdź inne posty napisane przez bologu