|
A ja jednak twierdzę, że transfer Ivicy Vdorljaka to spore wzmocnienie Legii. Moim zdaniem większe, niż wypożyczenie Mezengi (wielka niewiadoma, podstawowym problemem będzie aklimatyzacja) i kupno prawego obrońcy.
W Legii jednak wyraźnie widać było brak porządnego defensywnego pomocnika. Ariel Borysiuk cofnął się w rozwoju, chłopak jeszcze 1,5 roku temu wyglądał na wielki talent. Dziś - upadek podobny do Zahorskiego. Jarzębowski ciągle łapał kontuzje, więc też niewielki był z niego pożytek.
Ten Chorwat grał w Dinamo przez parę sezonów, był solidnym jak na tamte warunki piłkarzem. W naszej lidze - jeśli tylko ma odpowiedni charakter (a to Chorwaci na ogół mają) - może być zawodnikiem wyróżniającym się. Takim legijnym Radkiem Sobolewskim. Warszawiacy strasznie potrzebowali kogoś takiego, w zespole bab i pączków.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|