Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23759
Stary 27.05.2010, 18:18
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No tak, tyle, że Łobodziński przechodził do nas jako gwiazda ligi, a nikt przecież nie jest wyrocznią u nas. Niewypały transferowe zdarzają się wszędzie, słyszałeś (zachowując odpowiednie proporcje) o Kace?
Nie był gwiazdą ligi, tylko rezerwowym w słabiutkim już wówczas Zagłębiu.

Zagłębie sprzedało go nam z pocałowaniem ręki i nawet podziękowało (pewnie mieli większy ubaw niż my sprzedając Dudkę).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.05.2010 o godz. 18:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując