s1mone napisał(a):

|
No tak, tyle, że Łobodziński przechodził do nas jako gwiazda ligi, a nikt przecież nie jest wyrocznią u nas. Niewypały transferowe zdarzają się wszędzie, słyszałeś (zachowując odpowiednie proporcje) o Kace?
|
Nie był gwiazdą ligi, tylko rezerwowym w słabiutkim już wówczas Zagłębiu.
Zagłębie sprzedało go nam z pocałowaniem ręki i nawet podziękowało (pewnie mieli większy ubaw niż my sprzedając Dudkę).