Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9932
Stary 27.05.2010, 17:20
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
ale o co wam chodzi z tymi barierkami......one beda tylko na drugim poziomie trybun, poza tym jest okreslone prawem ze jezeli stopien trybuny ma powyzej 50 cm to musi byc barierka i tyle, wiec po co prowadzic te dziwne dywagacje jak to i tak nic nie zmieni
Dokładnie to chciałem powiedzieć............................Pewnie że bez barierek byłoby taniej (dla mojej firmy), ale czy bezpieczniej
Odpowiedz cytując