bravelukas napisał(a):

|
ale o co wam chodzi z tymi barierkami......one beda tylko na drugim poziomie trybun, poza tym jest okreslone prawem ze jezeli stopien trybuny ma powyzej 50 cm to musi byc barierka i tyle, wiec po co prowadzic te dziwne dywagacje jak to i tak nic nie zmieni
|
Dokładnie to chciałem powiedzieć............................Pewnie że bez barierek byłoby taniej (dla mojej firmy

), ale czy
bezpieczniej