bravelukas napisał(a):

|
ale o co wam chodzi z tymi barierkami......one beda tylko na drugim poziomie trybun, poza tym jest okreslone prawem ze jezeli stopien trybuny ma powyzej 50 cm to musi byc barierka i tyle, wiec po co prowadzic te dziwne dywagacje jak to i tak nic nie zmieni
|
A jest to w jakiejś normie PN-EN opisane? Sprawdzę to z ciekawości bo są stadiony z bardziej stromymi trybunami (chyba każdy na Euro) i one tych barierek nie będą miały.. chyba