Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9931
Stary 27.05.2010, 17:18
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
ale o co wam chodzi z tymi barierkami......one beda tylko na drugim poziomie trybun, poza tym jest okreslone prawem ze jezeli stopien trybuny ma powyzej 50 cm to musi byc barierka i tyle, wiec po co prowadzic te dziwne dywagacje jak to i tak nic nie zmieni
A jest to w jakiejś normie PN-EN opisane? Sprawdzę to z ciekawości bo są stadiony z bardziej stromymi trybunami (chyba każdy na Euro) i one tych barierek nie będą miały.. chyba
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 27.05.2010 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując