Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9922
Stary 27.05.2010, 16:03
joshi napisał(a):Wyświetl post
blackluk
a jak by nie było barierek i Twój dzieciak spadłby i rozbił sobie głowę ( odpukać w niemalowane ) to pewnie byłbyś pierwszym który miałby pretensje że nie było zabezbieczeń!
Spoko joshi , tylko problem jest w tym że przeglądnąłem kilkadziesiąt stadionów z całej europy i tylko w Paryżu znalazłem coś podobnego..Pewnie jest tego więcej ale to musi być jakiś promil..Patrze na Legię...nie widzę, na Lecha, też nie widać.Za chwilę się okaże że będziemy jedynymi którzy ufundowali sobie kupę żelastwa na trybunach.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując