Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9921
Stary 27.05.2010, 16:02
joshi napisał(a):Wyświetl post
blackluk
a jak by nie było barierek i Twój dzieciak spadłby i rozbił sobie głowę ( odpukać w niemalowane ) to pewnie byłbyś pierwszym który miałby pretensje że nie było zabezbieczeń!
Ale o czym ty piszesz, co taka barierka niby ma zabezpiecza dziecko pod nią przejdzie w 2 sek. Znawcą nie jestem ale byłem na kilku stadionach w europie i nigdzie nie widziałem żadnych barierek.
Odpowiedz cytując