joshi napisał(a):

blackluk
a jak by nie było barierek i Twój dzieciak spadłby i rozbił sobie głowę ( odpukać w niemalowane ) to pewnie byłbyś pierwszym który miałby pretensje że nie było zabezbieczeń!
|
Ale o czym ty piszesz, co taka barierka niby ma zabezpiecza dziecko pod nią przejdzie w 2 sek. Znawcą nie jestem ale byłem na kilku stadionach w europie i nigdzie nie widziałem żadnych barierek.